SCHODY Z KAMIENIA, MARMURU GRANITU I KWARCOGRANITU

MONTAŻ WYKONAWSTWO ŁÓDŹ

Schody z kamienia naturalnego, marmuru, granitu i kwarcogranitu Łódź

Schody kamienne w zależności od ich umieszczenia wykonujemy z kamieni naturalnych lub sztucznych. Większy wybór materiału możemy zastosować w wewnątrz domu czy też biura np. z: granitu, marmuru, kwarcogranitu, aglomarmuru, kwarcogranitow, spieków lub Lapiteca. Natomiast schody zewnętrzne powinny zostać wykonane z granitu lub Lapiteca. Jednakże coraz częściej możemy spotkać już kwarcogranity, które nadają się na zewnątrz.

Schody kamienne z kamienia naturalnego, marmuru, granitu i kwarcogranitu Łódź

Zakład kamieniarski MORGANIT Łódź, wykonuje schody z kamienia naturalnego na bazie wysokiej jakości surowców budowlanych. Naszym klientom proponujemy ciekawe zestawienia kolorystyczne, tak by docelowo całe wnętrze tworzyło jednolitą, estetyczną i miłą dla oka całość. Od wielu lat montujemy schody z kamienia wewnątrz i na zewnątrz, ażurowe oraz kręte. Technika od lat doskonalona, daje od zawsze pożądany efekt i pełne zadowolenie klienta. Piękno użytego przez nas kamienia, sprawia, że projekt wybrzmiewa, jest niepowtarzalny, budzi zachwyt i szczęście, które nie przemija przez lata.

Kamień naturalny jest bardzo dobrym wyborem dla schodów we wszelkiego rodzaju budynkach. Najlepiej sprawdza się granit, który jest twardym kamieniem, odpornym na ścieranie. Marmurowe schody również będą świetnym wyborem ze względu na ich naturalne piękno. Marmur i granit można również łączyć. Przy odpowiednim dopasowaniu kolorystyki, efekt będzie na pewno imponujący. Granit wtedy należy użyć jako stopnie, natomiast marmur jako podstopnie i cokoły przyścienne.

Nasze realizacje